Mesaj gönder
Evde >

Ningbo Will International Trading Co., Ltd. Şirket Profili

Ningbo Will International Trading Co., Ltd.
Hakkımızda
Bizimle İletişim
Şimdi İletişime Geçin
Company Details

Main Market:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Dünya çapında

Business Type:

Üretici , İhracatçı , Şirket ticaret

Brands:

Refah

Çalışan Sayısı:

50~100

Yıllık satış:

600-1000

Kuruluş Yılı:

2010

Bilgisayarı dışa aktar:

< 10%

Müşterilere Hizmet

OEM,ODM

Introduction

Çin Ningbo Will International Trading Co., Ltd. şirket Profili 0

Kuruluşundan bu yana, 15 yıllık sürekli çabalarla, Şirketimiz zengin profesyonel üretim deneyimi biriktirdi, gelişmiş teknik ekipman ve gelişmiş üretim süreçleri, katı test yöntemleri sunarken, şirketin yönetim sistemini ve satış sonrası hizmetlerini sürekli olarak geliştirdi. Tüm ürünler firmamız tarafından üretilmekte ve satılmaktadır.Kendi yerçekimi dökümhanemiz (bölge), CNC makinesi parlatma ve galvanik kaplama fabrikamız (bölge), bitmiş ürün montaj atölyemiz (bölge) bulunmaktadır. Ürünlerin güvenilirliğini ve dayanıklılığını garanti eden modern test makineleriyle iyi bir şekilde donatılmıştır. Sıkı kalite kontrol prosedürleri ve kontrolleri oluşturduk. sistemler.
Firmamız çok yönlü taleplerinizi karşılayabilecek ürün çeşitliliği sunmaktadır.Şirketin kuruluşundan bu yana "önce kalite, önce müşteri ve krediye dayalı" yönetim ilkelerine bağlı kalıyoruz ve müşterilerimizin potansiyel ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.Ekonomik küreselleşme eğilimi karşı konulamaz bir güçle geliştiğinden, şirketimiz bir kazan-kazan durumu gerçekleştirmek için dünyanın her yerinden işletmelerle işbirliği yapmaya içtenlikle isteklidir.

Hizmet
  • Düzenli yeni ürün yelpazesi tavsiyesi.
  • Zamanında teslimat.
  • Hızlı satış sonrası servis.
  • Zamandan tasarruf etmek ve sizin için daha fazla değer yaratmak için profesyonel ekip desteği.
  • Banyo ve mutfak çözümlerinin en iyi değerini sağlayın.
History

Kuruluşundan bu yana, 15 yıllık sürekli çabalar sayesinde Şirketimiz, zengin profesyonel üretim deneyimi biriktirdi, gelişmiş teknik ekipman ve gelişmiş üretim süreçleri, katı test yöntemleri sunarken, şirketin yönetim sistemini ve satış sonrası hizmetlerini sürekli geliştirdi.

Our Team

Kendi yerçekimi dökümhanemiz (bölge), CNC makinesi parlatma ve galvanik kaplama fabrikamız (bölge), bitmiş ürün montaj atölyemiz (bölge) bulunmaktadır. Ürünlerin güvenilirliğini ve dayanıklılığını garanti eden modern test makineleriyle iyi bir şekilde donatılmıştır. Sıkı kalite kontrol prosedürleri ve kontrolleri oluşturduk. sistemler.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Mutfak Bataryası Mikser Tedarikçi. Telif hakkı © 2023-2024 faucetmixers.com . Her hakkı saklıdır.